Turpinot lietot mājas lapu edemtour.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Ūdens atrakciju parks Druskininkos un Kauņā

Ūdens atrakciju parks Druskininkos un Kauņā
 

Ģimenes brīvdienu autobusu ceļojums uz Lietuvu, izbraukšana no Rīgas

  1. diena.

 6:50pulcēšanās izbraukšanas vietā.

  7:00 - izbraukšana no Rīgas.

 

 

 Brauciena laikā apstāšanās pie tirdzniecības centra “MEGA”, kurā ir vairāk nekā 200 veikali, kā arī 19 restorāni un kafejnīcas , būs iespēja ieturēt  pusdienas. Iesakām pievērst uzmanību tradicionālās Lietuvas un Eiropas  virtuves restorānam „Bajoru kiemas“, kā arī būs iespēja apskatīt akvāriju – tas ir lielākais un augstākais akvārijs Baltijas valstīs! Šis akvārijs ir iekļauts Lietuvas rekordu grāmatā un atzīts par visaugstāko akvāriju Lietuvā, kā arī ir viens no visaugstākajiem akvārijiem pasaulē. Akvārijā "MEGA” dzīvo vairāk nekā 30 dažādu tropisko zivju sugu, no Atlantijas, Indijas un Klusā okeāna, Sarkanās jūras, Vidusjūras, Karību jūras. Akvārija koraļļi ir atvesti no Dienvidāfrikas Republikas. Tajā dzīvo arī sešas Karību jūras haizivis, kas izaug līdz 2 m garumam.

 

 

  Turpināsim braucienu uz Druskininkiem.Iekārtošanās  viesnīcā. Brīva diena. Modernā 3-zvaigžņu PLUS sanatorija-viesnīca ir tieši tas, kas atnesīs jums mieru un radīs mājīguma sajūtu.

  Akvaparks ir izpriecu pasaule no rīta līdz vakaram! Te apstājas laiks ,  kur ķermenis un dvēsele piepildās ar dzīvības enerģiju.

  Viesnīca atrodas pašā kūrorta centrā blakus Nemanas upes promenādei - Lietuvas galvenajai upei.

  Sakiet, vai jums patīk ūdens izklaide? Izmēģiniet peldēšanu garajā baseinā, šūpojieties viļņos viļņotā baseinā, relaksācija džakuzi, krievu un turku pirtis, ledus pirts un daudz kas cits. Atpūta un brīvdiena!

  SPA kompleksā ir pieejams dadžādu veidu procedūru piedāvājums — no pērļu vannām un Šarko dušas, līdz dažādām masāžām.

  Pēc vēlēšanās  varat pasūtīt vienu no galvenajiem ēdieniem, ko tiešām vērts nobaudīt Druskininkos -  spinātu zupu , kas pagatavota minerālūdenī, viesnīcas “Violeta” restorānā (tiek pasūtīta iepriekš birojā).

 

 

 

 

 2. diena.

 Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas līdz pl. 12:00.

    Ierašanās Kauņā. Apstāsimies Kauņas pilsētas centrā un apmeklēsim ekskursiju krievu valodā ar vietējo gidu slavenajā Kauņas rātsnamā. Daudzi to sauc par pilsētas galveno ēku. Otrais Rātsnama vārds ir Kauņas baltais gulbis. Celtniecība sākās XVI gadsimtā un turpinājās vairākus gadsimtus. Sākotnēji šeit izvietojās tiesas un maģistrāta zāles, burgamistra kanceleja, bet pagrabā, kā pienākas -  cietums.

     Ekskursijas laikā mēs apmeklēsim zāli ar ekspozīciju, apskatīsim zvanu torni, redzēsim burgamistra ķēdi - nepieciešamais pilsētas vadītāja atribūts, apmeklēsim pagrabu un, protams, pabūsim galvenajā svinību zālē, kurā jau vairāk nekā 40 gadus notiek svinības - šeit arī notika Lietuvas basketbola leģendas Arvīda Sabonisa laulības. Kauņā ir paredzēts brīvais laiks pastaigām un nelielai atpūtai.

        Vakarā dosimies atpakaļceļā uz Rīgu.

            

 

          Brauciena cenā ietilpst:

 1. autotransporta pakalpojumi;
 2. grupas vadītāja pakalpojumi;
 3. 1 nakts 2-vietīgā numurā 3-zvaigžņu viesnīcā “Grand SPA Lietuva” ar brokastīm;
 4. vairākkārtējais akvaparka apmeklējums viesnīcā;
 5. halāts numurā;
 6. bezvadu internets numurā.

             Papildus izdevumi:

 1. piemaksa par papildus vietu autobusā 30.00 €;
 2. piemaksa par 1-vietīgo viesnīcas numuru - precizēt birojā;
 3. kūrorta maksa viesnīcā - 1.00 €;
 4. Kauņas rātsnama (ieejas biļete + ekskursija): pieaugušiem - 6.00 €; / skolēniem (uzrādot apliecību), pensionāri (uzrādot apliecību) - 3.00 €;
 5. spinātu zupa minerālūdenī - 2.90 € (tiek pasūtīta iepriekš birojā).
 
     Lūdzu, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju
 
 

Informācija par ceļojumu

Ceļojuma sākums 14-11-2020 7:00
Ceļojuma beigas 15-11-2020 22:00
Reģistrēti 14
Pieejamas vietas 16
Oriģināla cena 148.00 €
Cena ar atlaidi 76.66 € (Līdz 25-10-2020 13:40)
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5A, Rīga