Turpinot lietot mājas lapu edemtour.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Ceriņu ziedēšanas burvība Dobelē

Ceriņu ziedēšanas burvība Dobelē

Autobusu ceļojums pa Latviju (Dobele), izbraukšana no Rīgas

 Uzmanību!   Cienījamās dāmas un godātie kungi!
Saskaņā ar valdības norādījumiem un mediķu ieteikumiem atgādinām, ka katram ceļotājam nepieciešams lietot sejas aizsargmasku! Dezinfekcijas līdzekļi ceļotājiem būs pieejami autobusā.

 

  8:20 — pulcēšanās izbraukšanas vietā.

  8:30 - izbraukšana no Rīgas.

  Pirmo šīsdienas ceļojumā mēs apmeklēsim kaziņu saimniecību "Līcīši". Tā ir viena no vislielākajām kazu audzēšanas un kazas piena produktu ražošanas saimniecībām Latvijā. "Līcīši" izvietojušies skaistā vietā Misas upes krastā. Šeit dzīvo vairāk nekā 100 dažādu sugu kazas. Jums tiks piedāvāta ekskursija saimniecības īpašnieku pavadībā un kazas piena produktu degustācija (jāpasūta pirms ceļojuma mūsu birojā). Degustācija iekļauj kazas pienu, kefīru un 5 veidu kazas sieru. Kā arī jums būs iespēja iegādāties saimniecības produkciju.

Pēc viesošanās pie kaziņām dosimies uz mini zoodārzu "Lauku sēta", lai paviesotos pie visdažādākajiem zvēriņiem. Šo vietu mēdz dēvēt arī par mazo lauku "saimniecību zvēriem" – šeit dzīvo ēzeļi, poniji, pundurzirdziņi, mūļi, lamas, alpakas, aitas, pundurkaziņas, govis, kaķi – meinkūni, suņi – šeltiji un borderkolliji. Apmeklējot zooloģisko dārzu saimnieces stāstījums mūs iepazīstinās ar tā iemītniekiem un jums būs iespēja dzīvniekus pabarot.
Turpinājumā mūsu ceļš vedīs uz vienu no senākajām Latvijas pilsētām – Dobeli, kas izvietojusies Bērzes upes krastos, senā meteorīta krāterī un labi pazīstama ceļojumu cienītājiem ar varenajām ordeņlaiku pilsdrupām un Vecpilsētu pie bijušā tirgus laukuma. Piedāvājam doties ekskursijā – pastaigā pa pilsētu, kuras laikā apmeklēsim galvenās apskates vietas – senās pilsdrupas, luterāņu baznīcu, seno tirgus laukumu, slaveno strūklaku – aku, Zemgales tiltu. Brīvais laiks Dobelē, lai pastaigātos pa Bērzes upes promenādi vai ieturētu pusdienas.

 Bet pēc pilsētas apmeklējuma mēs ar jums dodamies uz slaveno Ceriņu dārzu! Ierašanās Pētera Upīša muzejā. P. Upīša ceriņu dārzā skatāma viena no Eiropas visbagātākajām ceriņu kolekcijām. Dārzs aizņem apmēram 4 hektāru platību un tajā skatāmas apmēram 240 dažādas šķirnes ceriņu un tā hibrīdu šķirnes. Te ir īsta Ceriņu paradīze! Ziedoši ceriņi un to ziedu īpašais aromāts rada neaprakstāmas sajūtas. Ar ceriņu dārzu iepazīsimies muzeja darbinieka pavadībā, pēc ekskursijas jums būs iespēja pašiem izbaudīt dārza skaistumu un burvību. Brīvais laiks ceriņu dārzā.

 Un mūsu ceļojuma noslēgumā apmeklēsim vēl vienu īpašu vietu Dobelē – Štelmaheru ģimenes privāto akmeņu dārzu. To mēdz dēvēt par "Akmens pasaku" – kluss, apburošs, ērts un mājīgs – tas veidots vairāk kā 30 gadu garumā. Akmeņu ekspozīciju papildina un rotā dekoratīvie stādījumi un augu kompozīcijas. Pateicoties šādam akmeņu un augu apvienojumam dārzu uzskata par vienu no skaistākajiem Dobeles novadā. Dekoratīvā dārza apmeklējums saimnieka pavadībā.

  Vakarā atgriešanās Rīgā.

  Ceļojuma cenā iekļauts:
Brauciens tūristu klases autobusā;
Grupas vadītāja pakalpojumi;
Dezinfekcijas līdzeklis autobusā.

 Iespējamie papildus izdevumi:
Kazu saimniecība "Līcīši" (ekskursija + degustācija): 3.00 EUR (Japasūta iepriekš mūsu birojā);
Pētera Upīša ceriņu dārzs: pieaugušajiem - 4.00 EUR; / pensionāriem, skolēniem - 3.00 EUR; / pirmsskolas vecuma bērniem – bez maksas;
Ekskursija – pastaiga Dobelē: 1.50 EUR;
Mini zooloģiskais dārzs "Lauku sēta": 3.00 EUR;
Štelmaheru akmeņu dārzs: ziedojums 2.00 EUR.

 
Lūdzu, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju!
 

Informācija par ceļojumu

Ceļojuma sākums 30-05-2020 8:30
Ceļojuma beigas 30-05-2020 21:30
Reģistrēti 23
Pieejamas vietas 0
Cena vienai personai 27.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5A, Rīga
Atvainojiet, brīvo vietu nav, reģistrācija uz šo ceļojumu pabeigta