Turpinot lietot mājas lapu edemtour.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Viruma- noslēpumainais Igaunijas novads

Viruma- noslēpumainais Igaunijas novads
7:30 - izbraukšana no Rīgas. Ierašanās Alaoveski privātajā zooloģiskajā dārzā. Šajā zoodārzā ir ļoti daudzveidīga fauna, tur piedāvā iespēju novērot dzīvniekus pēc iespējas maksimāli dabiskos dzīves apstākļos. Šeit jūs iepazīsieties ar lācīti, fazāniem, ķirzakām, vilkiem, lūšiem, briežiem, mežacūkām un citiem dzīvniekiem. Zoodārza saimnieks novadīs ekskursiju un iepazīstinās jūs ar visiem zoodārza iemītniekiem. 

Dosimies ekskursijā pa Piusas dabas rezervāta centrālām alām. Tās ir slavenās Igaunijas dienvidu alas, kurās atklāti kvarca smilšu nogulumi, kas piemēroti stikla ražošanai. 1922. gadā šī apgabala attīstība sākās pazemes tuneļos.

Kopā ar gidu jūs apmeklēsiet alas, vecās raktuves, kas atrodas Piusas dabas rezervātā, kuras laika gaitā ir pārvērtušās par sikspārņu pārziemošanas vietu.
Piusas rezervāta ekskursijas centrā jūs atradīsiet arī muzeju, ar 3D datora 3D modeļa palīdzību jūs varēsiet doties virtuālā pastaigā pa smilšainām alām, kinozālē varēsiet noskatīties īsfilmas par vecajām raktuvēm un sikspārņiem.

Virumaa Tālāk mūsu ceļš vedīs uz nostiprināto Rogozi muižu, kura nosaukta tās īpašnieka S. Rogozinsky vārdā. Atjaunotā 17. gadsimta muiža tagad ir atpūtas centrs ar muzeju, viesu namu un atpūtas centru. Komplekss ir iekļauts Igaunijas "Aizmirstamo muižu" sarakstā.

Ekskursija ar vietējo gidu.

Muižas kafejnīca piedāvā pusdienas arī tūristu grupām (vismaz 15 cilvēku) - pusdienām muižā.
Pusdienās: līņa šnicele, kartupeļu biezenis, gurķis, biezpiena krēms no kazas piena ar ievārījumu.

Vakarā atgriešanās Rīgā.

Cenā ietilpst:
brauciens tūristu klases autobusā;
grupas vadītāja pakalpojumi;

Virumaa Papilduz izdevumi:
Rogozu muiža (ekskursija + ieejas biļete) - 3€.
Pusdienas Rogozi muižā - 5.
Piusa alas (ekskursija + ieejas biļete) - 7 - pieaugušiem, 6- studentiem, pensionāriem, invalīdiem, skolēniem (līdz 14 gadiem), 5 - pirmsskolas vecuma bērniem,
Alaoveski zooloģiskais dārzs: pieaugušiem - 3, pensionāriem, skolēniem - 2.

Informācija par ceļojumu

Ceļojuma sākums 14-10-2017 7:30
Ceļojuma beigas 14-10-2017 23:00
Reģistrēti 2
Pieejamas vietas 44
Cena vienai personai 30.00 €
Izbraukšana no Rīga, Satekles iela

Reģistrācija uz šo ceļojumu ir pabeigta