Turpinot lietot mājas lapu edemtour.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Pavasarīgās etīdes Vīnē

Pavasarīgās etīdes Vīnē
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1. diena, 29.04.

06:15 — pulcēšanās pieturā - Aspazijas bulvāris, 5.
06:30 — izbraukšana no Rīgas.
Šķērsojam Lietuvas un Polijas teritorijas.
Vakarā iekārtojamies viesnīcā Campanile 3* Katovicē.
Nakts viesnīcā.
 
 
2. diena, 30.04.

Brokastis viesnīcā.
Izbraucam no Katovices.
Šķērsojam Polijas, Čehijas un Austrijas teritorijas.

Pēcpusdienā ierodamies Vīnē!
Iekārtojamies mūsu viesnīcā Hotel Terminus** Wien.
Viesnīca izvietojusies praktiski pašā Vīnes centrā, klusā sānieliņā, blakus tirdzniecības ielai. Gleznainais Spittelberg rajons un Naschmarkt (tirdziņš uz laukuma) atrodas tikai dažu soļu attālumā. Līdz pilsētas centram iespējams nokļūt dažu minūšu laikā ar kājām. Netālu atrodas arī metro, autobusu un tramvaju pieturas. Numuriņi ar privātām ērtībām - vannas istaba, fēns, satelīttelevīzija, WiFi.
Pēc iekārtošanās viesnīcā, piedāvājam aizstaigāt līdz blakus esošajam restorāniņam, lai pēc ceļa iepriecinātu sevi ar siltām pusdienām (jāpasūta pirms ceļojuma). 
 
Turpinājumā dosimies 2 stundu pilsētas apskates ekskursijā vietējā gida vadībā (maršruts tiek precizēts, sekojiet atjauninājumiem).
 
 
vienna

Brīvais laiks Vīnē. Jums būs iespēja nesteidzīgi izstaigāt pilsētas ieliņas, izjust tās atmosfēru, ritmu, izbaudīt arhitektūru. Ja vēlēsieties, būs iespēja apmeklēt kādu pilsētas muzeju, vai arī baudīt vakariņas kādā no Vīnes restorāniņiem.
Nakts viesnīcā.
 
3. diena, 01.05.

Šī diena solās būt ļoti piepildīta!
Brokastis viesnīcā.
Izbraucam uz Šenbrunu.
Piedāvājam apmeklēt vienu no skaistākajiem pils-parku ansambļiem Eiropā, kurš iekļauts arī UNESKO pasaules kultūras mantojuma sarakstā — Šenbrunu (Schönbrunn).
 
шёнбрунн2

Šenbruna savulaik kalpojusi kā galvenā Habsburgu dinastijas imperatoru vasaras rezidence. Pils nosaukums cēlies no vārdiem "Skaistas strūklakas" (Schöne Brunnen), kas saistīts ar artēziskajiem urbumiem teritorijā. Savas pastāvēšanas laikā Šenbruna kalpojusi arī par medību vietu galma izbraukumiem. Laikā, kad Vīni bija aplencis turku karaspēks, pils diezgan pamatīgi tika bojāta, tādēļ pēc aplenkuma 15. gadsimta nogalē, pili atjaunoja par paraugu ņemot Versaļas pili. Imperatores Marijas Terēzes valdīšanas laikā pils pārbūves darbi tika pabeigti un tāda tā saglabājusies līdz mūsu dienām. Marijas Terēzes laulātais draugs - Francis I, blakus pilij izveidoja zvēru dārzu, mūsdienās - Šenbrunas zooloģiskais dārzs - uz šo brīdi senākais zooloģiskais dārzs pasaulē. Pili divas reizes bija ieņēmis Napoleona karaspēks. 1945. gadā pils daļa cieta bombardēšanas rezultātā. Pēc kara pilī bija izvietojies britu pavēlniecības štābs.
Šenbrunas pilī atrodas vairāk nekā 1400 dažādas telpas, apmēram 40 zāles ir pieejamas apmeklētājiem. Lai tuvāk iepazītu šo unikālo objektu, piedāvājam Šenbrunas pili apmeklēt ar 2 - 3  stundu ekskursiju vietējā gida vadībā.
 
Pēc ekskursijas pilī piedāvājam doties pastaigā pa brīnišķīgi iekārtoto Šenbrunas parku. Šai pastaigai esam ieplānojuši apmēram stundu laika. Pēc tam mūsu autobuss atgriezīsies pilsētas centrā pie mūsu viesnīcas. Tiem, kuri vēlēsies, būs iespēja ilgāk palikt Šenbrunā, un vēlāk patstāvīgi atgriezties pilsētas centrā.
 
шёнбрунн сад

Nelielas pastaigas attālumā no mūsu viesnīcas atrodas slavenā Vīnes Valsts opera! Par to dzirdējis noteikti katrs, daudzi sapņojuši apmeklēt) Mēs piedāvājam realizēt Jūsu sapni, apmeklēt šo namu. Pieredzējuša gida vadībā iepazīsim operas namu, ielūkosimies aizskatuvē un uzzināsim stāstus, kuri parastam vakara izrādes apmeklētājam netiek atklāti. Uzkāpsim pa parādes kāpnēm, iziesim pa greznajām zālēm, lai nonāktu galvenajā skatītāju zālē ar skatu uz grezno skatuvi. Ekskursija mums ļaus uzzināt daudz interesantas informācijas par teātra vēsturi, arhitektūru un operas darbību.
 
опера5
 
опера3
 
опера4
 
Brīvais laiks. Jums būs iespēja pēc saviem ieskatiem apmeklēt kādu no nozīmīgajiem Vīnes apskates objektiem, kādu no daudzskaitlīgajiem pasaulslavenajiem muzejiem un galerijām (un vairāk nekā vienu, ja vēlaties - viss ir atkarīgs no jums), iepriecināt sevi ar Austrijas galvaspilsētas gastronomijas šedevriem, pasēdēt kādā no Vīnes kafejnīcām ar tasi aromātiskas Vīnes kafijas un svaigi ceptām maizītēm).
 
 
Хофбург
 
Kunsthistorisches Museum 1

Bet vakarā piedāvājam doties izbraukumā ar kuģīti pa Donavu, lai izbraukuma laikā baudītu arī vakariņas uz kuģa un dzīvo mūziku, lai patīkami pavadītu laiku un palūkotos uz Vīni no cita, neierasta skatu punkta.
Nakts viesnīcā.
 
4. diena, 02.05.

Brokastis viesnīcā.
Izrakstāmies no viesnīcas.
 
Netālu no Vīnes iebraucam Leobendorfas pilsētā, lai apmeklētu pasakaini glīto Krocenšteinas pili.
 
крузенштайн

Sākotnēji pils būvēta 12. gadsimtā, taču Trīsdesmitgadu kara laikā pamatīgi bojāta (saglabājās tikai austrumu tornis, kapela un daži mūra fragmenti).
19. gadsimtā pils nonāca grāfa Johana Nepomuka Vilčeka valdījumā, pateicoties kuram tās atjaunotais tēls ieguvis gan romantiskas, gan gotiskas aprises. Savu patreizējo izskatu pils ēka ieguvusi pēc 1874. - 1906. gados veiktajiem restaurācijas darbiem.
Īpašu interesi Krocenšteina izraisa tādēļ, ka, lai radītu autentiska izskata sono pili, tā salikta no dažādu īstu viduslaiku būvju sekcijām, kuras tika iegādātas visas Eiropas teritorijā. Tādējādi uz pili var lūkoties gan kā uz "neo" būvi, gan kā uz "oriģinālu" viduslaiku celtni.
Grāfa Vilčeka nopelns ir arī šī cietokšņa pārvēršana muzejā - viņš savācis iespaidīgu seno ieroču, seno rokrakstu un citu eksponātu kolekciju. Uz šodienu Krocenšteinā skatāma viena no plašākajām Austrijā auksto ieroču kolekcijām - ar to būtu iespējams apbruņot simts viduslaiku bruņinieku.
 
крузенштайн зал

Pils ne reizi vien tikusi izmantota kā kino uzņemšanas laukums, no nesenākajām - "Raganu laiks" (Season of the Witch), (2011) un Netflix seriāls "Burvis" (The Witcher), (2019).
Lai iepazītu pili un uzzinātu dzudz vairāk interesantu faktu, pili izstaigāsim vietējā gida vadībā.
 
Pēc ekskursijas pilī sāksim mājupceļu.
Nakts viesnīcā Campanile 3*, Katovicē, Polijā.
 
5. diena, 03.05.

Brokastis viesnīcā.
Izrakstāmies no viesnīcas.
Izbraucam uz Rīgu.
Vēlu vakarā ierodamies Rīgā.
 
 
Ceļojuma cenā iekļauts:
• viena vieta tūristu klases autobusā;
• grupas vadītāja pakalpojumi;
• viena vieta divvietīgā numuriņā viesnīcā - 2 naktis 2* viesnīcā (Vīnē), 2 naktis 3* viesnīcā (Katovicē) — ar ērtībām;
• brokastis viesnīcā.
 
Papildizdevumi:
• organizētās pusdienas Vīnē tūlīt pēc ierašanās — ēdienkarte un cena tiek precizēta;
• Vīnes apskates ekskursija — 12,00 EUR/pers;
• gida vadīta ekskursija Šenbrunas pilī — 10,00 EUR/pers;
• ekskursija Vīnes operā — 8,00 EUR/pers;
• Izbraukums ar kuģīti pa Donavu ar vakariņām un mūziku — ēdienkarte un cena tiek precizēta;
• gida vadīta ekskursija Kroicenšteinas pilī — 12,00 EUR/pers.
 
Iespējamo papildizdevumu cenas norādītas orientējoši un var mainīties neatkarīgi no Edem - Tour!
  •  

Ceļojuma cenā nav iekļauts:

  • • izdevumi ēdināšanai (izņemot brokastis viesnīcās), ieejas biļetes, suvenīri un citi personīgie izdevumi;

  • • apdrošināšana; tūrisma ceļojuma apdrošināšana - ar COVID - 19 ārstēšanas izdevumu segšanu (ceļojuma atcelšanas risks tiek segts ceļotājiem līdz 75 gadu vecumam). Kā arī, iesakām noformēt un ņemt līdzi Eiropas medicīniskās apdrošināšanas karti (EVAK, ES iedzīvotājiem), ar kuras palīdzību nepieciešamības gadījumā ārvalstīs medicīnas pakalpojumus Jūs saņemsiet ātrāk un vienkāršāk!

 

Papildinformācija:

Ekskursija krievu valodā.

Grupas vadītājaInga

 

Reģistrācija ceļojumam:

Jūsu vieta autobusā tiks rezervēta pēc priekšapmaksas 30% apmērā no ceļojuma izmaksām saņemšanas. Atlikusī summa jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms brauciena sākuma;

Gadījumā, ja minētais maksājums netiek veikts laikā, Edem-Tour patur tiesības atcelt jūsu rezervāciju bez iepriekšēja brīdinājuma;

Ikvienam, kurš ceļo ārpus valsts, jābūt līdzi derīgai pasei vai identifikācijas kartei (Latvijas Republikas pilsoņiem).

 
Lūgums uzmanīgi iepazīties ar informāciju ceļotājiem!
 

Informācija par ceļojumu

Ceļojuma sākums 29-04-2023
Ceļojuma beigas 03-05-2023
Reģistrēti 11
Pieejamas vietas 37
Agras rezervācijas cena 333.00 € (Līdz 08-02-2023 17:08)
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5A, Rīga