Turpinot lietot mājas lapu edemtour.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Šrilanka – mazais brīnums

Šrilanka – mazais brīnums

Avio tūre no Rīgas uz Šrilanku, ekskursijas un pludmales atpūta

1.diena, RĪGA – KOLOMBO. 20.11.
Lidojums ar Turkish Airlines uz Šrilankas galvaspilsētu Kolombo,Rīga-Stambula 20.11.17. plkst.13:05 – 17:15, Stambula-Kolombo 02:05-15:25.

2. diena, KOLOMBO – NEGOMBO. 21.11.
Ierašanās Kolombo starptautiskajā lidostā plkst. 15:25, tikšanās lidostā ar firmas pārstāvi, transfērs uz Negombo un iekārtošanās viesnīcā. Brīvais laiks un atpūta, vakariņas un nakšņošana viesnīcā.

3. diena, NEGOMBO – PINNAVELA . 22.11.
Pēc brokastīm viesnīcā un izrakstīšanās no tās, sāksim brīnišķīgu ceļojumu pa Šrilanku. Dosimies uz Pinnavelas ziloņu audzētavu, Te redzēsiet daudzus ziloņus peldamies upē un varēsiet vērot mazos, līdz 6 gadiem vecos zilonēnus, dzerot pienu no pudelītēm. Ziloņi vienmēr bijuši un būs nozīmīga Šrilankas kultūras daļa – tie ir svarīgākie palīgi sarežģītos un smagos darbos.
Pēc ekskursijas uz Pinnavelas, pa ceļam uz Polonnaruvu, apmeklēsim Dambullas tempļa alu kompleksu. Dambulla tiek uzskatīta par vienu no iespaidīgākajiem tempļiem Šrilankā – tā atrodas 350 metru augstā klintī un to veido piecas alas ar unikāliem sienu un griestu gleznojumiem, kuri nav zaudējuši sākotnējās krāsas. Te redzēsiet ievērojamu Budas statuju kolekciju, no kurām lielākā daļa ir vairāk nekā 2000 gadu senas. Iekārtošanās viesnīcā, vakariņas un nakšņošana viesnīcā.

4. diena, POLONNARUVA. 23.11.
Brokastis viesnīcā. Šodien apmeklēsim viduslaiku pilsētu – Polonnaruvu, kas laikā no 11.-13.gs. bijusi salas galvaspilsēta, uzcelta līdzās milzīgam, senam mākslīgajam ezeram. Polonnaruvā labi saglabājušās pilsdrupas, peldbaseini, stūpas un izsmalcinātas Gal-Vihara Budas skulptūras.

5. diena, SIGĪRIJA. 24.11.
Brokastis viesnīcā. Šodien apmeklēsim leģendāro debesu citadeli Sigīriju. Sigīrijas klints cietoksnis – komplekss 200 metru klints virsotnē, kuru 4. gadsimtā uzcēla karalis Kasuapa. Mūsdienās šis cietoksnis novērtēts kā iespaidīgs arhitektūras astotais pasaules brīnums. Sigīrijas klints ir populāra arī ar savu “Debesu dieva” fresku. Neraugoties uz stāvo kāpienu augšup un daudzajiem pakāpieniem, freskas un skats, kas paveras klints virsotnē, ir ieguldīto pūļu vērts. Atgriežamies viesnīcā, pēc pusdienas brīvais laiks. Vakariņas un nakšņošana viesnīca.

6. diena, KANDI. 25.11.
Brokastis viesnīcā. Turpināsim ceļojumu, dodoties uz Kandi, pa ceļam uz Matali apmeklēsim garšvielu dārzu, kurā tiek audzētas dažādas garšvielas – kanēlis, pipari, muskatrieksti, pateicoties tiem, Šrilanka kļuva slavena un sākotnēji portugāļu, holandiešu un angļu kolonizēta.
Tad turpināsim ekskursiju uz Kandi – apmeklēsim tirgus placi, dārgakmeņu muzeju, varēsiet apmeklēt arī batikošanas rūpnīcu un raudzīt, kā top mākslinieciskie audumi. Vēlāk apmeklēsim Budas Svētā Zoba templi – tas tika uzcelts 16. gadsimtā, tajā glabājas viena no svētākajām budisma relikvijām – Budas zobs, kas kontrabandas ceļā, princeses matos tika atvests uz Šrilanku. Varēsim redzēt svēto ceremoniju ar fanfarām, bungām, trompetēm un mūkiem, kas veiks savus rituālus. kā arī vakarā redzēsim kultūras šovu. Vēlāk vakariņas un nakšņošana viesnīcā.

7. diena, NUVARA ELIJA. 26.11.
Šodien pēc brokastīm viesnīcā, dosimies uz Karalisko botānisko dārzu Peradenijā – tas tiek uzskatīts par īstu miera oāzi trokšņainajā Kandi, kur aug 4000 dažādu sugu augi – to vidū liels skaits palmu, orhideju un citi eksotiskie augi. Izbaudot pastaigu pa dārzu. Pēc pastaigas pa dārzu dosimies uz Nuvara-Eliju, apmeklēsim tējas fabriku un tējas plantācijas. Fabrikā redzēsim, kā žāvē un šķiro lapas, uzzināsim vairāk par dažādiem tējas veidiem. Varēsiet baudīt īsu atpūtas mirkli, dzerot tasi svaigas tējas. Pēc tam mūs gaida ekskursija uz Nuvara-Eliju, kuru trāpīgi dēvē par “mazo angļu pilsētu”. Nuvara-Eliju kalnos uzcēla angļi, kas ielejā meklēja patvērumu no siltajiem laika apstākļiem. Populārākie pilsētas apskates objekti ir sulīgās tējas plantācijas, kas kā sega aptver kalnu līniju, angļu arhitektūra, kamīni, kopti dārzi un bruģētie celiņi liecina par britu ēru, kas beigusies nemaz ne tik sen. Vēlā iekārtošanās viesnīcā, vakariņas un nakšņošana.

8.diena, TISSAMAHARAMA 27.11.
No rīta pēc brokastīm dosimies uz Jalas nacionālo parku – pazīstamāko Šrilankas parku. Tā milzīgā platība, klāta ar dažādu veģetāciju, kur dzīvei piemērojušies gan ziloņi, krokodili, šakāļi, gan pērtiķi. Netrūkst arī dažādu sugu putnu. Vakariņas un nakts viesnīcā.

9. – 13. diena, ATPŪTA PIEKRASTĒ / HIKKADUWA. 28.11.-02.12.
Atpūta viesnīcā Indijas okeāna krastā. Brokastis, vakariņas un nakšņošana.

14. diena, KOLOMBO – RĪGA. 03.12.
Brokastis. Pēc pusdiena izbraucam uz starptautisko līdostu Colombo. Colombo - Stambula 21:30
Stambulā plkst. 06:35, līdojums Stambula – Rīga plkst. 10:10 – 12:10.

Mūsu viesnīcas:
1. nakts Negombo, Jetwing SEA HOTEL 4*/Superior room/
3. naktis Hаbarana, Habarana Village4*/ Superior room
1. nakts Kandy, Cinnamon Citadel 4*/ Superior room
1. nakts Nuvarra Eliya, Aralya Green Hills 4*/ Superior room
1. nakts Tissamaharama, Cinnamon Wild Yala 4*/Superior room
5. naktis Hikkaduva, Hikka Tranz by Cinnamon 4*/ Superior room

Cenā ietilpst:
- Aviobiļetes Rīga-Stambula-Kolombo-Stambula-Rīga
- 30 kg bagāža un 8 kg rokas bagāža
- Sagaidīšana Kolombo lidostā
- Krieviski runājošs pārstāvis ekskursiju laikā
- Dzīvošana 4* viesnīcās 12 naktis ar brokastīm un vakariņām (TRPL)
- Krievu valodā runājoša vietējā gida pakalpojumi ekskursiju dienās.

Augstāk norādītajā cenā neietilpst:
- Vīza 50 EUR (Latvijas pilsoņiem un nepilsoņiem), nokārtošana aizņems līdz 2 dienam.
- Ieejas biļetes 50€ (vienai personai).
- Pusdienas, dzērieni un alkohols, dzeramnaudas un personīgie izdevumi.
- Atļaujas filmēšanai un fotografēšanai apmeklējamajos apskates objektos.
- Jebkuras ekskursijas un transports uzturēšanās laikā pludmalē.

Piemaksas:
ALL INCLUSIVE (viss iekļauts) pludmales atputas laikā – 195€
Par DBL istabu - 39€
Par SGL istabu - 566€

Informācija par ceļojumu

Ceļojuma sākums 25-11-2021 13:00
Ceļojuma beigas 10-12-2021 12:10
Reģistrēti 0
Pieejamas vietas 16
Oriģināla cena 3,778.00 €
Cena ar atlaidi 1,889.00 € (Līdz 31-05-2021 23:59)
Izbraukšana no Riga International Airport