Turpinot lietot mājas lapu edemtour.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Ceriņu svētki Dobelē 2019

Ceriņu svētki Dobelē 2019

Autobusu ceļojums pa Latviju (Dobele), izbraukšana no Rīgas

 Izbraukšana no Rīgas plkst. 8:30.

  Pa ceļam uz Dobeli mēs ar jums apmeklēsim lauku saimniecību „Jaunļobas”, kur mitinās Latvijas laukiem raksturīgie mājlopi – zirgi, tītari, pīles, vistas un dažādu retu šķirņu truši.   Aploki viņiem ar nodomu iekārtoti tā lai dzīvnieki justos pēc iespējas tuvāk viņu dabīgajiem dzīves apstākļiem. Turklāt, trušus var ne tikai apskatīt, bet arī pabužināt un samīļot, kā arī var uzzināt par trušu kaprīzēm un nedarbiem. Ekskursija lauku sētā saimnieces pavadībā.
 
 


  Dobeles pilsētā tiem kuri vēlēsies, piedāvājam ekskursiju pilsētas vēsturiskajā centrā: ordeņa pilsdrupas, luterāņu baznīca, vecais tirgus laukums, slavenā strūklaka – aka, Zemgales     tilts. Brīvais laiks novada svētkos.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Ierašanās P. Upīša muzejā. Pētera Upīša dārzā savākta viena no bagātākajām ceriņu kolekcijām Eiropā. Ceriņu dārzs iekārtots apmēram 4 hektāru platībā un tajā iespējams apskatīt   vairāk nekā 200 dažādas ceriņu un hibrīdu šķirnes. Katru gadu pavasarī dārzā tiek rīkoti „Ceriņu ziedēšanas svētki” ar koncertu un tirdziņu. Tā ir īsta Ceriņu paradīze! Ziedošie ceriņi   un   to aromāts neatstāj vienaldzīgu nevienu. Ekskursijas laikā muzeja darbinieks izrādīs jums dārzu, pēc tam jums būs iespēja izbaudīt koncerta priekšnesumus, kā arī iegādāties   kādus   kārumus tirdziņā. Klasiskās mūzikas koncerts un brīvais laiks ceriņu dārzā.

  Vakarā izbraukšana uz Rīgu.
 
 
 
 
 
 
   Cenā ietilpst:
 Brauciens ar  komfortablu autobusu;
 Gida-pavadoņa pakalpojumi.
 
  Papildus izmaksas:
 P. Upīša ceriņu dārzs (ekskursija + ieejas biļete + koncerts):  7.00 ;
 Ekskursija lauku saimniecībā "Jaunļobas" (ieejas biļete + ekskursija): pieaugušajiem - 3.00 EUR; skolēniem, invalīdiem - 2,50 €;
 Ekskursija Dobelē: 1.50 €.
 
Lūdzu, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju!

Informācija par ceļojumu

Ceļojuma sākums 25-05-2019 8:30
Ceļojuma beigas 25-05-2019 21:30
Reģistrēti 49
Pieejamas vietas 3
Cena vienai personai 22.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5A, Rīga
Reģistrācija uz šo ceļojumu ir pabeigta