Sāremā un SPA maģija (26.10.)

Autobusu, brīvdienu ceļojums no Rīgas uz Igauniju ar SPA atputu

1. diena.
7:00 Izbraukšana no Rīgas.
Brauciens uz prāmi (caur Pērnavu). Pārcelšanās ar prāmi uz Muhu salu. Sāksim ekskursiju Muhu salā, kur valda igauņu dzīvesstila dvesma. Apmeklēsim 13. gadsimta baznīcu Līvas ciemā – igauņu gotikas pērli. Kā arī Koguvas ciematu – dzīvu muzeju – kurš saglabājis piekrastes salinieku sadzīvi un iekārtu sākotnējā veidā. Šeit dzimis rakstnieks Juhans Smūls. Ceļojuma turpinājumā – meteorīta krāteris Kāli, vislielākais šāda veida krāteris Baltijā. Kādreiz pāri zemei lija ugunīgs lietus, dažas uguns piles nokrita uz Sāremā salas, atstājot konusveida krāterus, kuri mistiski pievelk apmeklētājus gan vasarā, gan ziemā. Кuresāre – salas galvaspilsēta, kur iespējams pastaigāt pa šaurām viduslaiku ieliņām, apmeklēt Bīskapa pili, vienu no senākajiem Baltijas cietokšņiem, iepazīties ar tā noslēpumiem un leģendām.
Viesnīca Saaremaa SPA Hotel Meri — jums būs iespēja bez papildus maksas apmeklēt nelielu akvaparku un pirti, kā аrī pasūtīt SPA procedūras (par papildus samaksu) tieši viesnīcā. Ērtā viesnīca ideāli derēs miera un klusuma cienītājiem.
 
2. diena
Sārema, dzirnavas
Atpūta viesnīcā līdz pl. 12:00. Apmēram pusdienlaikā dosimies ceļā. Pangas klints – visaugstākā Sāremā un Muhu salu ziemeļu piekrastē. Augstākajā vietā klints sasniedz 21,3 m augstumu un ir izstiepusies 2,5 km garumā gar krastu. Visaugstākajā vietā atrodas sena kulta vieta, kur sendienās tika veikti ziedojuma rituāli jūrai. No Pangas klints augstuma paveras lielisks skats uz Baltijas jūru. Vējdzirnavu komplekss Angla, kur atrodas piecas vējdzirnavas, no kurām vienas pēc rekonstrukcijas maļ miltus. Redzēsim Sāremā tradicionālās vējdzirnavas – holandiešu tipa dzirnavas, seno darbarīku ekspozīciju, vērosim miltu malšanas procesu. Degustēsim svaigu maizi ar sviestu un zaļumiem kā arī zāļu tēju. Ja vēlēsieties, būs iespēja iegādāties līdzņemšanai maizes klaipu vai mājas alu. Dosimies ekskursijā pa dzirnavām meldera pavadībā, kuras noslēgumā saņemsim dāvanu – maisiņu svaigi maltu miltu.
Atgriešanās Rīgā vēlu vakarā.
 
Ekskursiju kārtība var mainīties atkarībā no laika apstākļiem kā arī citiem iepriekš neparedzamiem apstākļiem!
 
Cenā ietilpst:
vieta komfortablā autobusā;
gida – grupas vadītāja* pakalpojumi;
viena vieta divvietīgā viesnīcas numurā ar brokastīm;
 
Papildus izdevumi:
ekskursija Kuresārē — 2 EUR
ieeja Kuresāres bīskapa pilī: pieaugušajiem 6 EUR, skolniekiem 3 EUR, pirmsskolas vecuma bērniem bez maksas
Vējdzirnavu komplekss Angla: programma 6 EUR
Koguvas ciemats: pieaugušajiem 3 EUR, skolniekiem 1,50 EUR
Prāmis: 6 eur;
Apdrošināšana;
 
Pasūtīt SPA procedūras ir iespējams jau iepriekš Saaremaa SPA Hotel Meri un Ruutli ceļojuma pirmajai dienai pēc pl. 15:00 un otrajai dienai līdz pl. 12:00.
Uzmanību, svarīga informācija !!!
 
Lūdzu, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju!
 
*Gidu un grupas vadītāja  pamata sazināšanas valoda – krievu. Valodas izvēle notiek balstoties un tūristu grupas valodu savstarpējo attiecību.

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 26-10-2019 7:00
Ceļojuma beigu datums 27-10-2019 23:00
Reģistrēts 46
Pieejamās vietas 0
Individuālā cena 95.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Diemžēl ceļojums jau ir pilnībā izpārdots, tādēļ reģistrācija nav iespējama

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.