Sāremā un SPA maģija (03.11)

1. diena.
7:00 Izbraukšana no Rīgas.
Brauciens uz prāmi (caur Pērnavu). Pārcelšanās ar prāmi uz Muhu salu. Sāksim ekskursiju Muhu salā, kur valda igauņu dzīvesstila dvesma. Apmeklēsim 13. gadsimta baznīcu Līvas ciemā – igauņu gotikas pērli. Kā arī Koguvas ciematu – dzīvu muzeju – kurš saglabājis piekrastes salinieku sadzīvi un iekārtu sākotnējā veidā. Šeit dzimis rakstnieks Juhans Smūls. Apmeklēsim strausu un ķenguru fermu, kur mīt arī nandu, emu, zebras, poniji un alpakas, šeit katrs varēs atrast sev dāvanu  unikāla suvenīra veidā. Ceļojuma turpinājumā – meteorīta krāteris Kāli, vislielākais šāda veida krāteris Baltijā. Kādreiz pāri zemei lija ugunīgs lietus, dažas uguns piles nokrita uz Sāremā salas, atstājot konusveida krāterus, kuri mistiski pievelk apmeklētājus gan vasarā, gan ziemā. Кuresāre – salas galvaspilsēta, kur iespējams pastaigāt pa šaurām viduslaiku ieliņām, apmeklēt Bīskapa pili, vienu no senākajiem Baltijas cietokšņiem, iepazīties ar tā noslēpumiem un leģendām.
Viesnīca — jums būs iespēja bez papildus maksas apmeklēt nelielu akvaparku un pirti, kā аrī pasūtīt SPA procedūras (par papildus samaksu) tieši viesnīcā. Ērtā viesnīca ideāli derēs miera un klusuma cienītājiem.
 
2. diena

Sārema, dzirnavas
Atpūta viesnīcā līdz pl. 12:00. Apmēram pusdienlaikā dosimies ceļā. Pangas klints – visaugstākā Sāremā un Muhu salu ziemeļu piekrastē. Augstākajā vietā klints sasniedz 21,3 m augstumu un ir izstiepusies 2,5 km garumā gar krastu. Visaugstākajā vietā atrodas sena kulta vieta, kur sendienās tika veikti ziedojuma rituāli jūrai. No Pangas klints augstuma paveras lielisks skats uz Baltijas jūru. Vējdzirnavu komplekss Angla, kur atrodas piecas vējdzirnavas, no kurām vienas pēc rekonstrukcijas maļ miltus. Redzēsim Sāremā tradicionālās vējdzirnavas – holandiešu tipa dzirnavas, seno darbarīku ekspozīciju, vērosim miltu malšanas procesu. Degustēsim svaigu maizi ar sviestu un zaļumiem kā arī zāļu tēju. Ja vēlēsieties, būs iespēja iegādāties līdzņemšanai maizes klaipu vai mājas alu. Dosimies ekskursijā pa dzirnavām meldera pavadībā, kuras noslēgumā saņemsim dāvanu – maisiņu svaigi maltu miltu.
Atgriešanās Rīgā vēlu vakarā.
 
Ekskursiju kārtība var mainīties atkarībā no laika apstākļiem kā arī citiem iepriekš neparedzamiem apstākļiem!
 
Cenā ietilpst:
vieta komfortablā autobusā;
gida – grupas vadītāja pakalpojumi;
viena vieta divvietīgā viesnīcas numurā ar brokastīm;
prāmja biļete;
 
Papildus izdevumi:
ekskursija Kuresārē — 2 EUR
ieeja Kuresāres bīskapa pilī: pieaugušajiem 6 EUR, skolniekiem 3 EUR, pirmsskolas vecuma bērniem bez maksas
Vējdzirnavu komplekss Angla: programma 6 EUR
Koguvas ciemats: pieaugušajiem 3 EUR, skolniekiem 1,50 EUR
Strausu ferma: pieaugušajiem 3,50 EUR, skolniekiem 2,50 EUR
Prāmis: 6 eur;
Apdrošināšana;
 
Pasūtīt SPA procedūras ir iespējams jau iepriekš Saaremaa SPA Hotel Ruutli ceļojuma pirmajai dienai pēc pl. 15:00 un otrajai dienai līdz pl. 12:00.
Uzmanību, svarīga informācija !!!
 
Neskatoties uz to, ka Latvija ir Šengena zonā, katram ceļotājam, neatkarīgi no vecuma, ceļojuma laikā ir jābūt līdzi derīgam ceļošanas dokumentam - pasei vai ID kartei, kas atbilst LR un to valstu, uz kurām ceļo, likumiem! Derīgs ceļošanas dokuments nepieciešams arī jebkura vecuma bērnam, bērnam līdz 16 gadu vecumam, jābūt pavadošajai personai. Par ceļošanas dokumenta derīgumu atbild tā īpašnieks.
Programmā norādītie laiki un cenas var mainīties atkarībā no pakalpojumu cenām ārpus Latvijas un Latvijā, ieejas biļešu un papildus izmaksu cenu maiņu, kā arī valūtas kursa izmaiņām.
Lai tūristiem nodrošinātu kvalitatīvu atpūtu, tūrisma uzņēmums ir tiesīgs mainīt apskates objektu apmeklējumu kārtību!
Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi, kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
Uzņēmums nav atbildīgs par apskates objektu darba laika izmaiņām, par kļūdainu informāciju un dažādu pasākumu atcelšanu bez iepriekšēja brīdinājuma.
Atgriešanās laiks no ceļojuma var mainīties sakarā ar neparedzētām situācijām ceļā. Uzņēmums nav atbildīgs par šāda veida izmaiņām un negarantē konkrētu atgriešanās laiku.
Ja klients iepriekš neapmaksā papildus izmaksu pakalpojumus (piem., restorānu, kuģīti), uzņēmums negarantē to nodrošināšanu ceļojuma laikā.
Sakarā ar svētku dienām uzņēmums ir tiesīgs aizvietot programmā minētās ekskursijas uz līdzīgām, un veikt korekcijas brauciena programmā, ja programmu skar izmaiņas svētku norise pilsētā vai izmaiņas objektu darba laikos.
Plānotās viesnīcas un autobusi var mainīties, līdz ar to iespējamas izmaiņas arī autobusa sēdvietās. Ja cilvēku skaits ir mazāks par 25, autobuss tiek mainīts uz autobusu ar mazāku vietu skaitu.
 
Vienu dienu pirms brauciena, lūdzam, precizēt izbraukšanas laiku, vietu, autobusa numuru un grupas vadītāja telefona numuru!!!

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 11-03-2017 7:00
Ceļojuma beigu datums 12-03-2017 23:30
Reģistrēts 45
Pieejamās vietas 6
Individuālā cena 95.00 €
Izbraukšana no Rīga, Satekles iela

Reģistrācija šim ceļojumam turpmāk netiek pieņemta

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.