Peoniju festivāls Kalsnavas arborētumā!

Brīvdienu, autobusu ceļojums pa Latviju (Vidzeme), izbraukšana no Rīgas  

 7:50 – tikšanās pieturā.
 8:00 - izbraukšana no Rīgas.
 
 Ierašanās Bebru pagastā, kur mājo Latvijas Biškopības vēstures muzejs. Ekskursija muzeja gida pavadībā apskatot ekspozīciju, kura četrās zālēs stāsta par bišu stropa dzīvi, bišu barošanās bāzi, par biškopības produktiem un to nozīmi mūsu dzīvē. Medus degustācija ar rudzu maizi un pienu (jāpasūta iepriekš mūsu birojā). Jums būs iespēja medu arī iegādāties.

 9. Peoniju svētki Kalsnavas arborētumā! Svētku programma arborētumā – šajā burvīgajā dārzā, kur ziedēšanas sezona turpinās augiem nomainot vienam otru. Taksonu (šķirņu) daudzveidības ziņā šeit ir savākta otra lielākā koku kolekcija Latvijā un Kalsnava tiek uzskatīta par trešo mūsu valsts botānisko dārzu.

 Kā arī, Kalsnavas arborētumā savākta visplašākā peoniju kolekcija mūsu valstī – apmēram 180 šķirņu! Mums būs iespēja apmeklēt arī skatu torni, pastaigāties pa iekārtotajām pastaigu takām, lai aplūkotu un iepazītu plašo botānisko kolekciju. Un neizpaliks arī svētku koncerts! Brīvais laiks Peoniju svētkos.
 
 
pioni 11 pioni 22 pioni 33
 
  Izbaudījuši peoniju un arborētuma augu kolekcijas valdzinājumu, dosimies uz Daugavas pretējo - kreiso krastu, kur apmeklēsim vēl vienu paradīzes stūrīti – privāto daiļdārzu „Gundegas”, kurš atrodas Daudzevas ciemā. Dārza saimniece mums izrādīs savu lolojumu - dārzu un mums vēlreiz būs iespēja izbaudīt augu dabīgo skaistumu un sajust vienotību un harmoniju ar dabas skaistumu

 Un dienas noslēgumā paviesosimies alus darītavā „Pumpurs”, kura atjaunojot vietējas alus darīšanas tradīcijas, brūvē ne tikai tradicionālo, bet arī īpašo eksotisko alu. Jums tiks piedāvāta ekskursija alus darītavā, tās saimnieks pastāstīs par aldara darba niansēm, izrādīs visu alus darīšanas procesu, neiztrūks arī alus degustēšana, kā arī būs iespēja iegādāties alusdarītavas produkciju. Jums būs iespēja nodegustēt 4 alus veidus – gaišo un tumšo, kā arī divus speciālos vasaras sezonas veidus, kurus saimnieks katru gadu darina pēc īpašām netradicionālām receptēm (jāpasūta iepriekš mūsu birojā). Atpūtušies un jautri mēs ar jums atgriežamies Rīgā!

 Vakarā atgriešanās Rīgā.
 
 Ceļojuma cenā iekļauti:
Transporta pakalpojumi;
Grupu pavadošā gida pakalpojumi.
 
 
 
 
 
 Iespējamās papildus izmaksas (pēc jūsu vēlmēm):
Peoniju svētki Kalsnavas arborētumā: pieaugušajiem - 8.00 €; / skolēniem, studentiem un pensionāriem - 6.00 €; / bērniem līdz 14 gadu vecumam – bez maksas.
Alus darītava "Pumpurs" (ekskursija + degustācija) - 7.00 € (jāpasūta pirms ceļojuma mūsu birojā);
Daiļdārzs "Gundegas" (ieejas maksa + ekskursija): 1.50 €;
Latvijas biškopības vēstures muzejs (ekskursija + degustācija) - 2.50 €(jāpasūta pirms ceļojuma mūsu birojā).
 
Lūdzu, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju!

Ceļojuma informācija

Ceļojuma datums 16-06-2019 8:00
Ceļojuma beigu datums 16-06-2019 22:00
Reģistrēts 54
Pieejamās vietas 3
Individuālā cena 31.00 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5, Rīga

Reģistrācija šim ceļojumam turpmāk netiek pieņemta

Search

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus
Lai šī tīmekļvietne darbotos, tiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Detalizēta informācija par izmantotajām sīkdatnēm pieejama uzklikšķinot “Sīkāk” un Sīkdatņu politikā.