Pirmdiena. 27 aprīlis, 2026 - Svētdiena. 03 Mai, 2026
Nedēļa 18
Sestdiena. 02 Mai, 2026
7:00

Magnolias aicina Klaipēdas botāniska dārz, starp kāpām dzimuša Ncu un zivju soļanka un skumbrija Jūrmaļciemā no sestās paaudzes zvejnieka!

Aspazijas bulvāris 5, Rīga

JAUNUMS!

 Vai esat kādreiz dzirdējuši, ka Latvijai ir sava Nīca? :) Kurzemes piekrastē, starp smilšu kāpām, ir tāda vieta! Nīca! Tieši turp mēs šodien dosimies. Šeit dzirdēsim košās tautastērpa vēsturi, Napoleona karavīru rupjmaizes čībam un to, kāpēc Nīcas baronesei par mājdzīvniekiem bija mopsi un takši. Jūrmalciemā jūs izjutīsiet īsta zvejnieku ciemata garšu — ne tikai pēc smaržas, bet arī pēc garšām, ko mums sagatavojis visinteresantākais cilvēks Oskars — kapteinis, zvejnieks, zvejnieka dēls, zvejnieka mazdēls un mazmazdēls, kura saknes Jūrmalciemā sniedzas vismaz sešu paaudžu senā pagātnē. Mūs cienās ar karsti kūpinātu skumbriju un zivju soļanku. Un mūsu galvenā atrakcija ir Klaipēdas Botāniskais dārzs! Mūsu kolēģi un draugi aicina mūs šurp uz īpašu laiku aprīlī — laikā, kad zied maģiskās Magnolijas.

Kompānijas EDEM -TOUR grupas vadītāja pakalpojumi krievu valodā.

7:30

Relaksējošas SPA brīvdienas Toilā, Nacionālā muzeja dārgumi un Igaunijas lielākie ūdenskritumi

Aspazijas bulvāris 5, Rīga

SVĒTKU BRĪVDIENAS

Pieejama viena vieta divvietīgā numuriņā ar sievieti.

Aicinām Jūs ienirt relaksācijas, harmonijas, skaistuma un jaunu atklājumu pasaulē! Tātad - trīs dienu atpūta (brokastis un vakariņas viesnīcā iekļautas cenā) pašos Igaunijas ziemeļaustrumos Ida-Virumā novadā, Baltijas jūras Somu līča krastā, viesnīcā Toila SPA, nelielajā kurortciematiņā Toila. Viesnīca un ciemats izvietojušies gleznainajā Pihajegi upes ielejā blakus jūras krastam un slavenajam Toila - Oru parkam. 

Šī ceļojuma laikā būs arī iespēja ar ekskursiju apmeklēt Igaunijas Nacionālo muzeju Tartu, kā arī nodoties interesantām fotosesijām pie visaugstākā ūdenskrituma Baltijas valstīs - Valaste, krurš gāžas pār Ontikas klinti, un pie viena no lielākajiem ūdenskritumiem Igaunijā - Jagala.

“Atpūtieties, atpūtināts lauks dod vislabāko ražu!” - Ovidijs /seno romiešu dzejnieks/.

Kompānijas EDEM -TOUR grupas vadītāja pakalpojumi krievu valodā.

GARANTĒTS

Search