Turpinot lietot mājas lapu edemtour.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Maltas bruņinieku pēdās

Maltas bruņinieku pēdās
1. diena. Ierašanās Maltā. Transfērs uz viesnīcu.

2. diena. Brokastis. Brīvais laiks atpūtai pludmalē.

Pēcpusdienā ekskursija uz Mdinu

Kādreiz šajā vietā esot bijusi plaukstošā romiešu pilsēta, tad arābu laikos Mdina ir pārtapusi par citadeli, bet pēc spāņu atnākšanas — par greznu viduslaiku galvaspilsētu, kur vietējo bagātnieku majestātiskas pilis eksistē blakus klosteriem un mazām kapelām — ne jau velti karalis Alfonso dēvējis Mdinu par pērli savā kronī. Galvenā iela aizvedīs mūs uz Mdinas bastioniem, no kurienes paveras lielisks skats praktiski uz visu Maltu. Ekskursijas nobeigumā apmeklēsim Ta-Ali amatniecības centru, kur tiek ražoti praktiski visi suvenīri. Būs iespēja pavērot meistaru darbu, kā arī iegādāties stikla, sudraba un keramikas izstrādājumus

Atgriešanās viesnīcā.

3. diena. Brokastis. Brīvais laiks atpūtai pludmalē.

Pēcpusdienā ekskursijas brauciens uz Maltas galvaspilsētu – Valletu.

Pilsētu dibināja Varens Hospitaleru Ordeņa Maģistrs – Žans Parizo de Valets, kurš arī deva nosaukumu jaunajai galvaspilsētai 1956. gada martā. Šodien Valetta – varens arhitektu un kara inženieru meistardarbs, kuri tik nelielā teritorijā ir gan lieliskās pilis, gan neieņemami bastioni. Šodien Valetta ir vienīga galvaspilsēta, kura sākumā uzcelta uz papīra un pēc tam uzcelta iz kādreiz tukša Sčiberrasas raga. Ekskursijas sākumā mēs apmeklēsim Barakas augšējos dārzus, no kurienes veras lieliska Lielas ostas panorāma. Pēc tam mēs dosimies pastaigā pa pilsētu, apstājoties pie nozīmīgākajām ēkām, kurus uzbūvēja bruņinieki-hospitaleri. Mēs apmeklēsim arī Svētā Ioana katedrāli (ieejas biļete tiek apmaksāta papildus 10 EUR), kur apskatīsim slavena mākslinieka Kavardžio darbus. Pēdējā apstāšanās pie Varenu Maģistru pils.

Atgriešanās viesnīcā.

4. diena. Brokastis. Brīva diena.

5.diena. Brokastis.

Ekskursija uz Gozo salu

Gozo sala – otra lielālākā Maltas arhipelāga sala, kas atšķiras ar krāsaino augu valsts bagātību, neierasto mieru, klusumu un lēno dzīves ritējumu. Tiek uzskatīts, ka tieši Gozo salā 7 savus dzīves gadus ir pavadījis leģendārais Odisejs, kuru tur apbūrusi un noturējusi Nimfa Kalipso. Līdz salai Jūs nogādās komfortabls prāmis (~20 min. ilgs brauciens). Jūs apmeklēsiet Dveiru, īstu dabas brīnumu vietu, kur redzēsiet slaveno klints arku „Azūra logs”, Fingus salu un iekšējo jūru. Viktorijas salas galvaspilsētā Jūs gaidīs pusdienas vienā no senā cietokšņa Citadele restorāniem. Jums tiks atvēlēts brīvais laiks suvenīru iegādei. Gozos salas mežģīņu un vilnas izstādājumi tiek īpaši izcelti. Tālāk Jūs apmeklēsiet Džgantijas megalītiskos tempļus, kas ir senāki pat par ēģiptiešu piramīdām. Ekskursija noslēgsies vienā no gleznainākajām vietām- Belvederas skatu laukumā- no kura paveras neaizmirstams skats uz Maltas un Komino salām.Tieši tur tika filmēta visiem pazīstams seriāls “Game of Thrones”.

Pēc tam prāmis Jūs nogādās atpakaļ Maltā.

6. diena. Brokastis. Numuru atbrīvošana.Brīvais laiks. Transfērs uz lidostu.

7. diena. Izlidošana no Valletas. Ielidošana Rīgā.

Brauciena cenā ir iekļauts:
-Aviopārlidojums Rīga-Malta-Rīga
-Reģistrējamā bagāža 20 kg
-Dzīvošana 3* viesnīcā (viena vieta divvietīgā numuriņā) – 5 naktis
-Ēdināšana: 5 brokastis

Brauciena cenā nav iekļauts:
Ekskursiju transporta pakete (139.00 €):
-Transfērs lidosta-viesnīca-lidosta
-Ekskursija Valletā
-EkskursijaMdinā
-Ekskursija uz Gozo salu
Medicīniskā apdrošināšana uz brauciena laiku
Piemaksa par vienvietīgo numuru-70€
Svētā Ioana katedrāli ieejas biļete 10 €

Informācija par ceļojumu

Ceļojuma sākums 30-04-2021 23:00
Ceļojuma beigas 06-05-2021 2:10
Reģistrēti 18
Pieejamas vietas 22
Cena vienai personai 700.00 €
Izbraukšana no Riga International Airport