Turpinot lietot mājas lapu edemtour.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Pluņģes pils - Žemaitijas Versaļa

Pluņģes pils - Žemaitijas Versaļa
7:00 - izbraukšana no Rīgas uz Lietuvu. Ierašanās Renavo pilī, kura ir celta 19 gs. neoklasicisma stilā. Savu nosaukumu tā ieguva no jaunā pils īpašnieka Antanasa Renne. Šī ir viena no vislabāk saglabātām pilīm Lietuvā, kas dižojas ar skaisto iekārtojumu un interjeru, tā ir atjaunota 2012. gadā, kad tur tika iekārtots muzejs. Blakus atrodas skaists angļu tipa parks. Ekskursija ar vietējo gidu.

Ierašanās Plunģē.Šeit atrodas Plunģes muiža, kura tiek dēvēta par "Žemaitijas Versaļu". Kopš  uzcelšanas 19 gs.,pateicoties kņazam Oginskim, tā ir viena no lielākajiem kultūras centriem Lietuvas ziemeļos. Plunģes muižas apmeklējums un ekskursija vietējā gida pavadībā.
Brīvais laiks Plunģē.

Ierašanās Šauļos - Lietuvas ziemeļu galvaspilsētā. Ekskursija pa pilsētas vēsturisko centru. Jūs ieraudzīsiet un iepazīsieties ar pilsētas ievērojamākiem apskates objektiem - Svētā Apostola Pētera un Pāvila katedrāli, slaveno gājēju bulvāri Vilniaus ielā, kņazu Zubovu pili, skulptūru "Dzelzs lapsa", populārajām pilsētas strūklakām ("Saules diski", "Pelikāni" uc.) un skulptūrām ("Mani zābaki", "Enģeļu lietus" uc.), kas rotā Šauļu pilsētu.
Brīvais laiks.

Vakarā atgriešanās Rīgā.


Cenas:

Ekskursija pa Šauļiem - 2.00 EUR
Plunģes pils - 4.00 EUR (ieejas biļete + ekskursija), pensionāriem/skolēniem/studentiem 3.00 (ieejas biļete + ekskursija)
Renavo pils - 3.00 EUR (ieejas biļete + ekskursija), pensionāriem/skolēniem/studentiem 2.00 (ieejas biļete + ekskursija)
 

Informācija par ceļojumu

Ceļojuma sākums 16-09-2017 7:00
Ceļojuma beigas 16-09-2017 23:00
Reģistrēti 10
Pieejamas vietas 36
Cena vienai personai 30.00 €
Izbraukšana no Rīga, Satekles iela

Reģistrācija uz šo ceļojumu ir pabeigta