Peoniju svētki un Madona - prezidenta pilsēta

Peoniju svētki un Madona - prezidenta pilsēta

Ekskursijas, brīvdienu autobusa ceļojums uz Peoniju svētkiem (Kalsnava, Latvija)

8:00 – izbraukšana no Rīgas

Ierašanās Lielvārdē, kur atrodas bioloģiskā saimniecība “Lienas medus”. Ekskursija ar gidu pa saimniecību, kas stāsta par bišu stropu dzīvi, par bišu barošanu, biškopības produktiem un to nozīmi. Medus degustācija (ar timiānu, ar baziliku, ar čilli). Iespēja iegādāties produkciju.

Septītie peoniju svētki Kalsnavas arborētumā. Svētku programma arborētumā, šajā burvju dārzā, kur pastāvīgi kaut kas zied. Šķirņu daudzveidības ziņā tā ir otrā pēc lieluma koku kolekcija Latvijā, kas skaitās trešais botāniskais dārzs mūsu valstī.

Kalsnavas arborētums lepojas ar vislielāko peoniju kolekciju Latvijā – apmēram 232 šķirņu. Mūsu rīcībā tāpat būs skatu tornis, pastaigu takas un daudzas citas botāniskā dārza ievērojamās vietas.
Brīvais laiks peoniju svētkos.

Trušu ferma Trušu ferma "Sveķi" un mājdzīvnieku dārzs. Jūs gaida ekskursija pa saimniecību. Saimniecībā apmēram 20 trušu šķirnes, aitu pulks (netradicionālās šķirnes). Iespēja pabarot trušus un aitas. Produkcijas degustācija (trušu un jēra gaļa).

Tālāk programmā viena no sakoptākajām un patīkamākajām Latvijas pilsētām – Madona. Ekskursija pa pilsētu ar vietējo gidu, kuras gaitā Jūs varēsiet izjust šīs skaistās pilsētas pievilcību un uzzināt par Biržu muižu, kā dzelzceļš ietekmēja Madonas attīstību, kāpēc šo pilsētu sauc par “Latvijas ziemas galvaspilsētu”, un kāpēc pilsētas simbols ir gailītis.
Brīvais laiks.

Ekskursijas nobeigumā dosimies uz alusdarītavu "Madonas alus", kas ražo ļoti gardu alu. Jūs gaida ekskursija pa darītavu un alus degustācija (3-5 veidi) ar iespēju to iegādāties.

Vakarā atgriešanās Rīgā.

Ceļojuma cenā iekļauts:
Tūristu klases autobuss;
Transporta un ceļa izdevumi;
Gida - grupas vadītāja pakalpojumi brauciena laikā;

Papildus izmaksas:
Kalsnavas arborētums - 5€ pieaugušiem, 3€ skolniekiem, studentiem un pensionāriem;
Trušu ferma "Sveķi" - 2€, 1.5€ bērniem (līdz 18 gadiem). Degustācija: 1€;
Ekskursija Madonā - 2€;
Alusdarītava "Madonas alus" - 5€;
Ekskursija un medus degustcija "Lienas Medus" - 3.5€ pieaugušiem, 2€ bērniem un pensionāriem.

Svarīga informācija:
Vienu dienu pirms brauciena, lūdzam, precizēt izbraukšanas laiku, vietu, autobusa numuru un grupas vadītāja telefona numuru!
Bērniem līdz 18 gadiem, dodoties ceļojumā bez vecākiem, nepieciešama pase, notariāli apstiprināta vecāku atļauja un dzimšanas apliecība.

Informācija par ceļojumu

Ceļojuma sākums 18-06-2017 8:00
Ceļojuma beigas 18-06-2017 22:00
Reģistrēti 23
Pieejamas vietas 23
Cena vienai personai 30.00 €
Izbraukšana no
Satekles iela, Centra rajons, Rīga, LV-1050, Latvia
Reģistrācija uz šo ceļojumu ir pabeigta
30.00 € 23
Padalīties: