Turpinot lietot mājas lapu edemtour.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Ziemeļu Palmīra... Sanktpēterburga!

Ziemeļu Palmīra... Sanktpēterburga!
  

Autobusu ekskursijas ceļojums no Rīgas uz Sanktpēterburgu (Krievijas Federācija)

 1.diena.

  5:50 – pulcēšanās pieturā.
  6:00 – izbraukšana no Rīgas.

  Igaunijas teritorijas šķērsošana. Pusdienu pauze. Caur Narvas pilsētu iebraukšana Krievijas Federācijā, kuru no Eiropas Savienības atdala Narvas upe, kuras austrumu krastā izvietojies Ivangorodas viduslaiku cietoksnis. Ierašanās Sanktpēterburgā. Iekārtošanās viesnīcā. Brīvais laiks.

  2. diena.
 
  Brokastis viesnīcā.

  Sākam iepazīšanos ar Puškina un Dostojevska pilsētu!
 
  Apskates ekskursija «Krievijas impērijas galvaspilsēta». Ekskursijas laikā jums būs iespēja iepazīties ar pilētas vēsturi, apskatīt skaistules Pēterburgas «vizītkarti»: Pils laukumu, Ņevas prospektu, Admiralitāti, Īzaka katedrāli, Universitātes krastmalu, Petropavlovskas cietoksni, Smoļenskas katedrāli, kā arī papriecāties par Sanktpēterburgas ūdens artērijām un izbaudīt pilsētas valdzinošās panorāmas.

 
 
 
 
 
 
  Mūsu programmas turpinājumā – ekskursija Petropavlovskas cietokšņa teritorijā. Tā ir pirmā būve Ņevas krastos, kura, nu jau vairāk kā 300 gadīgās Sanktpēterburgas vēsturē spējusi saglabāt savu pirmatnējo izskatu. Pētera I laiku Pēterburgas elpa vēl joprojām jūtama cietokšņa sienās. Jums būs iespēja skatīt Jāņa tiltu, ravelīnus, Pētera vārtus, Inženieru namu, ceighaus, pieminekli Pēterim I, Petera un Pāvila katedrāli (apskate no ārpuses), Laivas namu, Katedrāles laukumu, Monētu sētu, Ņevas vārtus.
 
 
 
 
 
 

  Kazaņas katedrāles – unikāla Tēvijas kara pieminekļa, klasicisma stila parauga, kurš būvēts pēc arhitekta A.N. Voroņihina projekta, apmeklējums. Dievnamā apglabāts kņazs M. I. Kutuzovs – 1812. gada kara varonis. Tāpat dievnamā skatāma Kazaņas Dievmātes ikona, Dievmātes jostas fragments, Turīnas līķauta kopija un gabaliņš krusta, kurā bija piesists Jēzus Kristus.
 
 
 
 


 Pēc jūsu izvēles par papildus samaksu piedāvājam: ekskursiju pa Pēterburgas upēm un kanāliem. Ar omulīgu kuģīti jums būs iespēja pavizināties pa Sanktpēterburgas ūdens artērijām. Senos laikos pa Ņevas upi gāja slavenais ceļš «No varjagiem uz grieķiem». Piedāvājam jums iejusties viduslaiku tirgoņu tēlos, vienlaicīgi izbaudot ziemeļu Venēcijas ainavas (grupai minimums 15 dalībnieki).

  Brīvais laiks.

  Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.

 
 
  3. diena.
 
  Brokastis viesnīcā.

  Ceļojuma turpinājums!

  Ekskursija uz vienu no krievu kulta mākslas izcilākajiem paraugiem - Īzaka katedrāli. Tā iekļauta Eiropas labāko katedrāļu sarakstā. Tā izskatās grandiozi! Īzaka katedrāles interjeri pārsteidz ar savu skaistumu un dekora bagātību.

  Pēc jūsu izvēles par papildus samaksu piedāvājam: uzbraukt virs Īzaka katedrāles kolonādes.

 
 
 
 
 
  Izbraukšana uz ekskursiju Pēterhofā.
 
  Maršruta ekskursija «Somu līča parādes rezidenču pērles»: Streļna, Konstantīna pils, Pētera I ceļojumu pils, Aleksandrija, pils «Kottedža», Pēterhofas Pētera un Pāvila baznīca, Olgas dīķis.

  Pēterhofa – tā ir pati slavenākā un viena no mīļākajām imperatoru, pilsētas iedzīvotāju un viesu rezidencēm. Ekskursijas vadītājs iepazīstinās jūs gan ar parādes rezidences tapšanas vēsturi, gan ar neskaitāmajām būvēm parka teritorijā.

  Ekskursija pa Apakšējo parku ar strūklakām (grupai minimums 20 dalībnieki).

  Apakšējais parks iekārtots pēc regulāro dārzu parauga un saglabājis visas savu franču oriģinālu īpatnības. Ainavas paaugstinājuma nogāzēs iekārtotas kaskādes – „Lielais” (parādes pils pakājes centrālajā daļā), „Šaha kalns” (austrumu daļā), „Zelta kalns” (rietumu daļā). Katras kaskādes priekšā skatāmas pāru strūklakas: „Kausi”, „Romiešu”, „Menažernije”. Tikai viena no visām četrām Apakšējā parka kaskādēm izvietojusies parterā – „Lauvu” kaskāde, pēc izveidošanas laika visjaunākā, taču tieši tā noslēdz Pētera iecerētās parka kompozīcijas idejas realizāciju: katrai pilij un paviljonam atbilst sava kaskāde.

  Apmēram 112,5 ha lielo parku rotā 150 strūklakas, kuru starpā atradīsiet tādas gan bērnu, gan pieaugušo iecienītas kā „Ozoliņš”, „Lietussargs”, „Eglītes”, „Ūdensceļš” un „Dīvāniņi”.

  Atgriešanās Sanktpēterburgā.
 
  Brīvais laiks.

  Pēc jūsu izvēles par papildus samaksu vakarā piedāvājam ekskursiju ar autobusu „Tiltu pacelšana Sanktpēterburgā”.
 
  Pēterburga pēc saulrieta – tie ir ne tikai paceļamie tilti! Par to kopīgi pārliecināsimies, priecājoties par ziemeļu galvaspilsētas nakts apgaismojumu! uzzināsim, kā šie lampiņu miljoni strādā un, protams, vienkārši baudīsim gaismas apburošo maģiju!
 
  Tā ir klasiska Pēterburgas nakts romantika, kas sirdīs paliek uz visiem laikiem!

  Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.

  4. diena.
 
  Brokastis viesnīcā. Izrakstīšanās no viesnīcas.

  Mūsu piedzīvojums vēl turpinās!
 
  Izbraucam ekskursijā uz Gatčinu.

 Maršruta ekskursija «Pāvela I mīļotā rezidence – ārpilsētas pils pie Pēterburgas». Stāsts par Pāvelu I – visnoslēpumaināko Krievijas imperatoru. Stāsts par rezidences rašanos, tās izvietojumu un lomu valsts vēsturē.

 Pastaiga Gatčinas parkā. Piemineklis Pāvelam I, Karpin tilts ar kaskādi, Privātais dārzs, Holandiešu dārzs, Sudraba ezers, grota „Atbalss”, Astoņstūrainā aka, Botāniskais dārzs.

  Ekskursija Gatčinas pilī, kas ir īsta pērle netālu no Pēterburgas. Ēkas projektu veidojis itāļu arhitekts Antonio Rinaldi. Uz 1781. gadu celtniecības darbi bija pabeigti. Tajā laikā dzīvojošo skatam pavērās pils, kura atgādināja itāļu palazzo. Pēc Pāvela I kāpšanas tronī 1796. gadā, Gatčina pārvērtās imperatora rezidencē, par kuru laikabiedri atcerējās kā par neieņemamu, ravelīniem un aizsarggrāvjiem apjoztu cietoksni, pie kura ieejas raibi krāsotās barjeras dežūrēja sargi. Jums būs iespēja izstaigāt pils zāles, apskatīt interjerus, un, ja būsiet vērīgi, atradīsiet arī slaveno pazemes eju, pa kuru Pāvels I slepeni pameta pili.
 

      Grupas izbraukšana uz Latviju.
 
      Naktī atgriešanās Rīgā.

      CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS:

 - Autotransporta pakalpojumi;
 - Grupas vadītāja pakalpojumi;
 - Apskates ekskursija Sanktpēterburgā;
 - Ekskursija Petropavlovskas cietokšņa teritorijā;
 - Ekskursija Īzakā katedrāli;
 - Ekskursija Kazaņas katedrālē;
 - Nakšņošana 3* viesnīcā;
 - Brokastis viesnīcā;
 - Viesnīcas reģistrācijas nodeva.

     IESPĒJAMĀS PAPILDIZMAKSAS:

 - Medicīnas apdrošināšana ceļojuma laikā;
 - Krievijas Federācijas elektroniskās vīzas noformēšana: 5.00 EUR;
 - Ārpilsētas ekskursija uz Gatčinu (ieejas biļete + vietējā gida pakalpojumi): 20.00 EUR pieaugušajiem / 18.00 EUR bērniem līdz 16 g.v.;
 - Izbraukums ar kuģīti pa Sanktpēterburgas upēm un kanāliem: 500.00 RUB (grupai minimums 15 dalībnieki);
 - Uzbrauciens Īzaka katedrāles kolonādē: 300.00 RUB;
 - Ārpilsētas ekskursija uz Pēterhofu (ieejas biļete + vietējā gida pakalpojumi): 45.00 EUR pieaugušajiem / 35.00 EUR bērniem līdz 16 g.v. (grupai minimums 20 dalībnieki);
 - Ekskursija "Tiltu pacelšana" Sanktpēterburgā (grupai minimums 15 dalībnieki): 8.00 EUR.
 
 
  Lūdzu, uzmanīgi iepazīties ar šo noderīgo informāciju
 

Informācija par ceļojumu

Ceļojuma sākums 22-09-2021 6:00
Ceļojuma beigas 26-09-2021 3:00
Reģistrēti 4
Pieejamas vietas 44
Cena vienai personai 270.03 €
Izbraukšana no Aspazijas bulvāris 5A, Rīga